Kennis en Kunde Platform

Vakgroepen

Het KKP is onderverdeeld in vakgroepen, waar op basis van expertise en/of interesse aan deelgenomen kan worden. De volgende vakgroepen worden onderscheiden:

  • Geotechniek
  • HR+Bekledingen
  • NWO’s
  • Kunstwerken&Langsconstructies
  • Data
  • Monitoring
  • Duinen

Vanuit de vakgroepen wordt minimaal tweemaal per jaar een werkdag georganiseerd, waarop bijvoorbeeld nieuw ontwikkelde kennis en andere actuele onderwerpen en discussies worden behandeld. Tevens wordt er meestal een update gegeven over de stand van zaken van de ontwikkeling van het BOI en andere kennisprogramma’s als het HWBP KIA.

De vakgroepen hebben elk een voorzitter, ook wel ‘trekker’ genoemd. Voor de vakgroepen Data en Monitoring zijn we nog op zoek naar een vakgroeptrekker. Indien je interesse hebt, laat het dan weten via kkp@stowa.nl

Na inlog zijn ook de telefoonnummers van de vakgroeptrekkers en secretaris te zien.

Foto_Douwe // foto_douwe.jpg (6 K) Douwe Yska Voorzitter

d.yska@hhsk.nl 

WingHongWong // foto_winghongwong.jpg (35 K) Wing Hong Wong Vakgroep Geotechniek

wwong@aaenmaas.nl 

Foto Niels // foto_niels.jpg (15 K) Niels Tenhage Vakgroep Geotechniek n.tenhage@hhnk.nl 
p Visser // pvisser.jpg (7 K) Pieter Visser Vakgroep HR +
Bekledingen
p.visser@hhnk.nl
W van ruiten // wvanruiten.jpg (12 K) William van Ruiten Vakgroep Kunstwerken
en Langsconstructies
w.vanruiten@waterschaplimburg.nl
R Stellingwerff // rstellingwerff.jpg (4 K) Reindert Stellingwerff

Vakgroep NWO's

Reviews

rstellingwerff@vallei-veluwe.nl

Foto_JoostVeer // foto_joostveer.jpg (101 K)

Joost Veer Vakgroep Duinen joost.veer@rijnland.net
 Foto_MaartenOverduin // eigenfoto_2.jpeg (105 K) Maarten Overduin secretaris kkp@stowa.nl